full screen background image
Adalberto Adalberto

Biuro obsługi klienta
ul. Hetmańska 27/1, Poznań
Tel. +48 61 866 11 21
Tel. +48 61 862 64 91
e-mail: biuro@konimpex-invest.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 10:00 – 18:00
sobota: 10:00 – 14:00

O inwestycji

Szukasz prestiżu i wygody w samym centrum miasta?

Zapraszamy na krótki spacer po Poznaniu, podczas którego znajdziemy mieszkanie, odpowiadające wszystkim Twoim wymaganiom. Najpierw wybierzmy najlepszą lokalizację. Pomyśl zatem o miejscach dających wygodę i spokój na co dzień oraz komfort bycia blisko tego, co lubisz najbardziej. Następnie, spośród miejsc, które przyszły Ci do głowy wybierz inwestycje o wysokim standardzie, oferujące prestiż, którego oczekujesz.

Z garstki mieszkań, które przeszły do kolejnego etapu poszukiwań, wybierz te, których zakup wiąże się z pełnym bezpieczeństwem, gwarantowanym solidnością i doświadczeniem dewelopera.

Jeśli nie przeoczyłeś żadnego kroku, powinieneś otrzymać jeden wynik – Adalberto. Poznaj zatem szczegóły. Chętnie oprowadzimy Cię po naszej inwestycji na Wzgórzu św. Wojciecha oraz po jej pięknej okolicy.

Mieszkanie na wzgórzu

Adalberto usytuowaliśmy w wyjątkowym zakątku Poznania, przy ulicy Podgórze, przy Wzgórzu św. Wojciecha. Historyczne znaczenie miejsca zobowiązuje, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, by czterokondygnacyjny budynek harmonijnie wpisał się w unikalny, zabytkowy charakter dzielnicy, a jednocześnie spełniał wszystkie dzisiejsze standardy nowoczesnego projektu.

Mansardowy dach pokryliśmy więc dachówką karpiówką, a fasady budynku wykończyliśmy naturalnym kamieniem – by cieszyły oko i dawały właściwe wyobrażenie o komforcie, jaki czeka na Ciebie w Adalberto. Przewidzieliśmy bowiem 39 mieszkań o podwyższonym standardzie i zróżnicowanej powierzchni od 30-metrowych kawalerek, po obszerne lokale 100-metrowe.

Wszystkie zaprojektowane z dbałością o wysoką funkcjonalność, z szeregiem nowoczesnych udogodnień i miejscem parkingowym w podziemnej hali garażowej.

MARCELINOVE KAMIENNOGÓRSKA 5 BOSA NOVA VILLA PARK KONIN OGRODY RÓŻANE