full screen background image
Adalberto Adalberto

Biuro obsługi klienta
ul. Hetmańska 27/1, Poznań
Tel. +48 61 866 11 21
Tel. +48 61 862 64 91
e-mail: biuro@konimpex-invest.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 10:00 – 18:00
sobota: 10:00 – 14:00

O firmie

Konimpex-Invest jest dynamicznie rozwijającą się firmą deweloperską o ponad 10 letnim doświadczeniu. Działamy głównie na poznańskim a ostatnio również konińskim rynku mieszkaniowym. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Konimpex w skład, której wchodzą firmy prowadzące działalność w wielu różnych branżach. Główną spółką Grupy jest Konimpex Sp. z o.o, która od ponad 20 lat specjalizuje się w handlu surowcami i półproduktami przemysłowymi oraz chemicznymi. Spółka ta poza Polską posiada swoje przedstawicielstwa w takich krajach jak: Chiny, Turcja, Rosja, Rumunia oraz Francja. Przychody całej grupy Konimpex za ostatni rok to 770 milionów złotych. Rozwinięta struktura organizacyjna zapewnia nam duże możliwości rozwoju i gwarantuje bezpieczeństwo finansowe tak ważne w branży deweloperskiej.

Realizujemy obiekty mieszkaniowe stosując sprawdzone materiały i rozwiązania techniczne. Umiejętnie łączymy tradycję z nowoczesnością. Wielką wagę przywiązujemy do funkcjonalności i wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Przemyślane budownictwo, wysoka jakość wykonania oraz indywidualne podejście do każdego Klienta to nasze główne priorytety.
Aktualnie w sprzedaży posiadamy mieszkania w 5 inwestycjach:

 • „Marcelinove” nowoczesny budynek stworzony na planie litery U, z kameralnym dziedzińcem;
  - Grunwald ul. Wałbrzyska 5, tuż przy Lasku Marcelińskim; ilość mieszkań w całej inwestycji: 135
 • Osiedle „Ogrody Różane” (etap B i C) w Poznaniu przy Rezerwacie Żurawiniec

  - ulica Jasna Rola 36 , ilość mieszkań w całej inwestycji: 116 i 117
 • „Kamiennogórska 5” - na poznańskim Grunwaldzie, niedaleko Lasku Marcelińskiego
  
- ilość mieszkań w całej inwestycji: 97
 • „Bosa Nova”, kameralny budynek na cichej i spokojnej ul. Bosej w Poznaniu,

  - ilość mieszkań w całej inwestycji: 16
 • Nowoczesny apartamentowiec „Villa Park” w Koninie- ulica Mickiewicza 21 i 23, ul. Kościuszki 13A,
  - ilość mieszkań w całej inwestycji: 51

Oddaliśmy klucze do mieszkań setkom rodzin. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by spełnić wysokie standardy oferowanych budynków. Sprawną realizację oraz wysoką jakość potwierdzić mogą zadowoleni mieszkańcy już wybudowanych inwestycji:

 • Osiedle „Pod Kasztanami” w Poznaniu - 140 mieszkań
 • Apartamentowiec „Nad Cybiną” w Poznaniu - 19 mieszkań
 • Osiedle „Ogrody Naramowickie” w Poznaniu - 123 mieszkania
 • Osiedle „Ogrody Różane” (etap A) w Poznaniu – 116 mieszkań
 • Osiedle „Przy Parku” w Komornikach k. Poznania - 29 domów jednorodzinnych
 • Osiedle „Kamiennogórska 5” w Poznaniu – 97 mieszkań
 • Kameralny budynek „Bosa Nova” w Poznaniu – 21 mieszkań
 • Apartamentowiec „Adalberto” w Poznaniu – 39 mieszkań

Starannie planujemy kolejne przedsięwzięcia, które będziemy realizować w najbliższym czasie. W trakcie przygotowania mamy aktualnie nowy projekt mieszkaniowy:

 • Inwestycja przy ul. Mostowej niedaleko Starego Rynku

Kupując u nas mieszkanie mają Państwo pewność kompleksowej i sprawnej obsługi całego procesu inwestycyjnego.  Na każdym etapie realizacji angażujemy sprawdzonych fachowców oraz prowadzimy ścisły nadzór inwestorski nad przebiegiem prac: począwszy od dokładnej analizy lokalizacji, poprzez projekt architektoniczny, pozyskanie lub opracowanie wszelkich wymaganych dokumentacji, a skończywszy na użyciu najlepszych materiałów. Jesteśmy w pełni zorientowani na oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Bardzo dużą wagę przywiązaliśmy do zbudowania zespołu pracowników, których wysokie kwalifikacje zawodowe, kreatywność, lojalność oraz etyka stanowią główne źródło rozwoju i siły naszej firmy.
Współpracujemy na co dzień z bankami, które umożliwiają uproszczoną procedurę uzyskania kredytu. Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta, które wskaże odpowiednią drogę do pozyskania środków na zakup nowego mieszkania.

Od czerwca 2006 r. Konimpex-Invest jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich - związku zrzeszającego firmy deweloperskie, działające w branży budownictwa mieszkaniowego. Stosujemy Kodeks Dobrych Praktyk w relacjach Klient - Deweloper.

Przejdź do strony głównej www.konimpex-invest.pl

MARCELINOVE KAMIENNOGÓRSKA 5 BOSA NOVA VILLA PARK KONIN OGRODY RÓŻANE