full screen background image
Adalberto Adalberto

Biuro obsługi klienta
ul. Hetmańska 27/1, Poznań
Tel. +48 61 866 11 21
Tel. +48 61 862 64 91
e-mail: biuro@konimpex-invest.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 10:00 – 18:00
sobota: 10:00 – 14:00

Dlaczego Adalberto?

Wyższy komfort życia

Wygodę, jaką oferuje okolica i doskonała lokalizacja dopełnia komfort otwartych wnętrz. Z każdego mieszkania w Adalberto można wyjść na balkon bądź obszerny taras. Nasze rozważania na temat wygody, luksusu i prestiżu rozpoczęliśmy bowiem od przemyślanego projektu, który sprzyja różnorodnym aranżacjom, zgodnie z wymaganiami oraz fantazją właścicieli, wprowadzając podział mieszkań na strefy dzienną i nocną.

W większości z nich udało nam się też wydzielić osobną toaletę dla gości. Ponadto, do każdego z mieszkań można wybrać komórkę lokatorską oraz miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej. Na parterze znaleźliśmy także miejsce na lokal użytkowy, a mając na uwadze bezpieczeństwo, w budynku zaplanowaliśmy system monitoringu oraz pomieszczenie dla ochrony.

Wygląda na to, że dla Twojej wygody pomyśleliśmy o wszystkim.

Prestiż na solidnych fundamentach

Prestiż wymaga solidnej oprawy, dlatego w klasycznym projekcie Adalberto skryliśmy całą gamę wyszukanych, nowoczesnych rozwiązań technologicznych, sięgając na każdym etapie budowy po materiały z wysokiej półki.

W każdej klatce schodowej zamontowaliśmy nowoczesną, przestronną i dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych windę cichobieżną. Balkony wyposażyliśmy w balustrady ze stali nierdzewnej wypełnione szkłem, dodatkowo wykorzystaliśmy system łączników Isokorb firmy Schöck – dla lepszej izolacji termicznej i akustycznej.

Na podłogach wspólnych ciągów komunikacyjnych zastosowaliśmy estetyczne i wytrzymałe płytki z kamienia szlachetnego. Wykorzystaliśmy funkcjonalne sześciokomorowe okna z pakietem trzyszybowym, które skutecznie chronią przed wysokimi i niskimi temperaturami. Ponadto okna wszystkich mieszkań wyposażyliśmy w rolety.

Wszystko po to, by każdy element budynku cieszył swą jakością i niezawodnością na co dzień i służył Ci przez długie lata.

MARCELINOVE KAMIENNOGÓRSKA 5 BOSA NOVA VILLA PARK KONIN OGRODY RÓŻANE